Het logo van het Vlaams Belang  
 RSS     Fr     En      De     Persinfo     10 maart 2010 · 19.44u
 
Actualiteit
Meest gelezen
 
Actualiteit
 Druk deze pagina af  Stuur deze pagina naar een vriend of vriendin
Hennepteelt: zware criminaliteit

 Categorie:  Klik hier voor de foto in originele afmetingen. 30.11.2009 11.26u - Het is al langer bekend dat Nederland het jarenlange gedoogbeleid voor drugs wil terugdraaien. De gevolgen ervan waren catastrofaal: een dramatische toename van drugteelt en druggebruik. Eén van de argumenten van de voorstanders van het gedoogbeleid was dat men het gebruik uit de criminaliteit zou halen en dus het misdaadmilieu zou kortwieken. De realiteit ziet er echter totaal anders uit. De cannabisteelt brengt jaarlijks 2,5 tot 5 miljard euro op en is helemaal in handen van het criminele milieu. De banden met handel in harddrugs en wapens, fraude en mensenhandel zijn nooit ver weg.

Geen fraai beeld dus. En de overheid grijpt in. Grootschalige cannabisteelt zal voortaan beschouwd worden als zware criminaliteit. De georganiseerde misdaad zal keihard aangepakt worden. Het gedoogbeleid ligt daarmee helemaal aan scherven.

Bladwijzer en Delen
Wat gebeurde er dag op dag 6 jaar geleden op 30 november? Klik hier.
VB Magazine
Zogezegd



Guy Tegenbos
in De Standaard op 09 maart 2010

Klik hier voor het volledige citaat
Cartoons
Interview
Volg het Vlaams Belang op Twitter
De weergegeven taal bij sociale netwerkwebstekken zoals Twitter en FaceBook wordt niet bepaald door het Vlaams Belang                                                              © 2004-2010 Vlaams Belang - Alle rechten voorbehouden - Gebruiksvoorwaarden