Het logo van het Vlaams Belang  
 RSS     Fr     En      De     Persinfo     09 september 2010 · 16:17
 
Publicaties
Meest gelezen
 
E-magazine: het Vlaams Belang elke week in uw e-postbus
 Druk deze pagina af  Stuur deze pagina naar een vriend of vriendin
E-magazine, nr. 298

1 mei: Niet socialistisch, niet liberaal, maar Vlaams-nationaal!

Laatste oproep

In haar dertigjarig bestaan heeft onze partij steeds de sociale strijd aan onze nationale strijd gekoppeld. Meer nog, Het is één van de grootste verdiensten van onze partij dat de leuze ‘Vlaamse strijd, sociale strijd’ opnieuw een tastbare inhoud heeft gekregen.

Een uitgelezen gelegenheid voor het Vlaams Belang om zich te profileren als Vlaams-nationale sociale volkspartij is uiteraard onze 1 mei-manifestatie, die ondertussen een vaste waarde is geworden.

Morgen is Antwerpen de gaststad van deze traditionele manifestatie. De manifestatie voor “Vlaamse zekerheid!” gaat van start om 11 uur met een bloemenhulde aan het standbeeld van Hendirk Conscience (op het Hendrik Conscienceplein). Nadien volgen toespraken van Filip Dewinter, Marie-Rose Morel en Bruno Valkeniers, waarin uiteraard nader zal ingegaan worden op de politieke actualiteit.

Vanaf 12 uur zijn onze leden en militanten welkom op de bijeenkomst in de Antwerpse zaal Harmonie.


Klik hier voor meer info.

VB Magazine
Zogezegd



Bart De Wever
in Het Laatste Nieuws op 06 september 2010

Klik hier voor het volledige citaat
Cartoons
Interview
Volg het Vlaams Belang op Twitter
De weergegeven taal bij sociale netwerkwebstekken zoals Twitter en FaceBook wordt niet bepaald door het Vlaams Belang                                                              © 2004-2010 Vlaams Belang - Alle rechten voorbehouden - Gebruiksvoorwaarden