Het logo van het Vlaams Belang  
 RSS     Fr     En      De     Persinfo     09 september 2010 · 06:42
 
Publicaties
Meest gelezen
 
E-magazine: het Vlaams Belang elke week in uw e-postbus
 Druk deze pagina af  Stuur deze pagina naar een vriend of vriendin
E-magazine, nr. 453

Alles is communautair

Nadat Brussel vorig weekend werd geconfronteerd met het zoveelste gewelddadige ‘incident’ op rij, klinkt de roep om een harde aanpak van de criminaliteit. In Vlaanderen althans, waar – vele jaren na het Vlaams Belang – nu zelfs Groen en de SP.A voor nultolerantie pleiten.

De reactie in Vlaanderen staat in schril contrast met die in het Franstalige landsgedeelte. In tegenstelling tot Vlaanderen achtten de Franstalige media en politiek het toenemende veiligheidsprobleem in de hoofdstad nauwelijks enige aandacht waard. In de Franstalige kranten werd er in het beste geval slechts in de rubriek ‘gebroken armen en benen’ melding van gemaakt, terwijl enkele PS-politici het zowaar bestonden om de moorddadige aanslag op een politieagent te catalogeren als een ‘fait divers’.

Klik hier en lees meer.

Noppes

Geconfronteerd met de grote publieke verontwaardiging in Vlaanderen, kondigde CD&V-minister Stefaan De Clerck met veel poeha een beleid van nultolerantie aan. Nog geen dag later had het aangekondigde actieplan, dat overigens slechts van toepassing is op enkele wijken in Anderlecht, reeds alle geloofwaardigheid en afschrikking verloren, zoals ondertussen ook de politievakbond(en) stelden.

Er is immers geen sprake van extra rechters voor de Brusselse rechtbank, evenmin als van extra celcapaciteit, om van een daadwerkelijk jeugdsanctierecht nog maar te zwijgen. Ook de vorming van één Brusselse politiezone – die de efficiëntie en dus de veiligheid zou verhogen – stuitte op een Franstalig veto.

[In Beeld] Harde aanpak

De zerotolerantie die ons wordt voorgespiegeld, lijkt dan ook vooral een zoveelste propagandastunt te worden.

Tijdens een persconferentie pleitte het Vlaams Belang voor concrete en geloofwaardige maatregelen. Voor een analyse van de situatie in Brussel en praktische voorstellen kan u hier naar terecht.

Citaat van de week

“De veiligheid in Brussel is te belangrijk om ze in handen van Franstalig links te laten. Vlaamse vrienden, we hebben jullie nodig. Opdat Brussel geen Far West zou worden.”

Claude Demelenne, hoofdredacteur van Journal du Mardi, in De Standaard, 04.02.2010


Voor meer opmerkelijke uitspraken kan u hier terecht.

Trouwen met Marokko

Op YouTube is sinds enige tijd een clip te zien waarin ene Redouane la déglingue zijn haat tegen dit land uitschreeuwt. “Ik zal trouwen met Marokko nadat ik België heb geneukt”, zingt de allochtone rapper, terwijl hij met een Marokkaanse en Turkse vlag zwaait. Van het geld van dit land blijkt Redoune minder vies: de clip werd namelijk gedraaid met overheidsgeld voor een cultureel project dat werkloze jongeren wil bezighouden.

(Bron: Het Laatste Nieuws, 30.01.2010)

Brussel, verloren stad?

… is de titel van de nieuwste column van Vlaams Belang-voorzitter Bruno Valkeniers. U kan hem lezen op www.vlaamsbelang.org.

Nieuw Vlaams Belang Magazine

Vanaf vandaag valt het februarinummer van Vlaams Belang Magazine in de bussen. Voortaan kan u het magazine op deze webstek ook digitaal doorbladeren.

Vlaanderen aan zet!

Op zondag 28 februari vindt in de Antwerpse Lotto Arena het 73ste Vlaams Nationaal Zangfeest plaats . Voor meer informatie en reservatie kan u terecht bij het Algemeen Nederlands Zangverbond: 03/237.93.92 of www.anz.be.

VB Magazine
Zogezegd



Yves Liégeois
in De Standaard op 02 september 2010

Klik hier voor het volledige citaat
Cartoons
Interview
Volg het Vlaams Belang op Twitter
De weergegeven taal bij sociale netwerkwebstekken zoals Twitter en FaceBook wordt niet bepaald door het Vlaams Belang                                                              © 2004-2010 Vlaams Belang - Alle rechten voorbehouden - Gebruiksvoorwaarden