
De voorstelling van de jongere verkiezingskandidaten van het Vlaams Belang – de ‘V-generatie’, zoals Gerolf Annemans ze noemt – mag een succes worden genoemd.
Momenteel houden de nieuwe, jonge Vlaams-nationalisten van de V-generatie bijzondere gespreksavonden om zichzelf provincie per provincie voor te stellen en hun ideeën naar voren te brengen. Daarbij wordt dieper ingegaan op de ophefmakende opiniepeiling die het Vlaams Belang liet uitvoeren. West-Vlaanderen, Limburg, Antwerpen en Oost-Vlaanderen waren reeds aan de beurt. Mechelen en Vlaams-Brabant/Brussel volgen nog.
Idealisme als drijfveer
Het is vandaag zeker geen evidentie dat jonge Vlamingen doordrongen zijn van idealisme en vol vertrouwen hun schouders willen zetten onder het Vlaams Belang. Toch is het duidelijk dat onze V-generatie er helemaal klaar voor is: er staat een nieuwe Vlaams Belang-lichting klaar die een onzinnig federaal of confederaal België verwerpt en voluit kiest voor een vrije, welvarende en leefbare Vlaamse staat, die bovendien geen immigratieparadijs of regionale melkkoe van de totalitaire Europese Unie is.
Van de gespreksavond van de V-generatie in de provincie Oost-Vlaanderen (Gent) maakte de Oost-Vlaamse televisiezender AVS een uitgebreid verslag. Klik hier om het te bekijken.