Vlaams Parlement

fractie.vlaamsparlement@vlaamsbelang.org
Tel 02 552 48 50
Vlaams Belang Vlaams Parlement fractie
Leuvenseweg 86
1011 Brussel

Chris Janssens

Fractievoorzitter Vlaams Parlement

E-mail

8 november 1977, Genk

Chris Janssens is sinds 2007 gemeenteraadslid in Genk en Vlaams volksvertegenwoordiger sinds 2009. Na de verkiezingen van 2014 werd hij fractievoorzitter in het Vlaams Parlement.

Filip Dewinter

Vlaams Parlementslid

E-mail

11 september 1962, Brugge

Filip Dewinter is vandaag gemeenteraadslid in de Antwerpen voor het Vlaams Belang. Hij zetelde van 1987 tot 2014 in het Vlaams Parlement en maakte na de verkiezingen van 2014 tot 2019 de overstap naar de Kamer. In 2019 is hij terug verkozen in het Vlaams Parlement.

Yves Buysse

Vlaams Parlementslid

E-mail

3 september 1968, Brugge

Yves Buysse is verkozen als Vlaams Parlementslid in 2019. Hij was senator van 2001 tot 2014. Hij was gemeenteraadslid te Brugge van 1996 tot 2012. In 2016 deed hij opnieuw zijn intreden in de Brugse gemeenteraad.

Bart Claes

Vlaams Parlementslid

E-mail

8 april 1989, Rumst

Bart Claes is verkozen als Vlaams Parlementslid in 2019. Bart is ook nationaal voorzitter van de Vlaams Belang Jongeren sinds 2016. Hij is gemeenteraadslid in Rumst sinds 2018.

Frieda Deschacht

Vlaams Parlementslid

E-mail

21 oktober 1968

Frieda Deschacht is verkozen als Vlaams parlementslid in 2019.

Klaas Slootmans

Vlaams Parlementslid

E-mail

8 september 1983

Klaas Slootmans is verkozen als Vlaams parlementslid in 2019. Hij is verkozen in de gemeenteraad van Beersel in 2018. Hij was provincieraadslid in Vlaams Brabant van 2018 tot 2019.

Suzy Wouters

Vlaams Parlementslid

E-mail

5 maart 1968

Suzy Wouters is verkozen als Vlaams parlementslid in 2019. Zij is in 2018 verkopen las gemeenteraadslid in Scherpenheuvel-Zichem.

Wim Verheyden

Vlaams Parlementslid

E-mail

9 mei 1967

Wim Verheyden is verkozen als Vlaams parlementslid in 2019. Hij is gemeenteraadslid in Bornem sinds 2018.

Stefaan Sintobin

Vlaams Parlementslid

E-mail

16 januari 1960, Izegem

Bij de derde rechtstreekse Vlaamse verkiezingen van 13 juni 2004 werd hij verkozen in de kieskring West-Vlaanderen. Eind juni 2009 kwam hij opnieuw in het Vlaams Parlement terecht en ook na de Vlaamse verkiezingen van 26 mei 2019 bleef hij Vlaams volksvertegenwoordiger. Hij was van 2007 tot 2017 gemeenteraadslid in Izegem. In 2018 werd hij verkozen als gemeenteraadslid in Brugge.

Guy D’haeseleer

Vlaams Parlementslid

E-mail

12 maart 1969, Ninove

Guy D’Haeseleer is sinds 1994 gemeenteraadslid in Ninove. Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 2012 was hij lijsttrekker voor Forza Ninove. Zijn partij werd de grootste en hij kreeg de meeste voorkeurstemmen. Van 1999 tot 2014 was hij volksvertegenwoordiger in de Kamer. Sinds 2014 zetelt hij in het Vlaams Parlement.

Kristof Slagmulder

Vlaams Parlementslid

E-mail

21 september 1979

Kristof Slagmulder is verkozen als Vlaams Parlementslid in 2019.

Carmen Ryheul

Vlaams Parlementslid

E-mail

13 april 1971

Carmen Ryheul is verkozen als Vlaams parlementslid in 2019. Ze zetelt sinds 2018 in de gemeenteraad van Kortrijk.

Adeline Blancquaert

Vlaams Parlementslid

E-mail

24 mei 1996

Adeline Blancquaert is verkozen als Vlaams parlementslid in 2019. Adeline is ook gemeeteraadslid te Gent sinds 2018.

Ilse Malfroot

Vlaams Parlementslid

E-mail

9 februari 1978

Ilse Malfroot is verkozen als Vlaams parlementslid in 2019. Ilse was ook gemeeteraadslid in Ninove van 2013 tot 2018.

Jan Laeremans

Vlaams Parlementslid

E-mail

23 mei 1962

Jan Laeremans is verkozen als Vlaams parlementslid in 2019.

Filip Brusselmans

Vlaams Parlementslid

E-mail

30 oktober 1997

Filip Brusselmans is verkozen als Vlaams parlementslid in 2019.

Roosmarijn Beckers

Vlaams Parlementslid

E-mail

23 oktober 1986

Roosmarijn Beckers is in 2019 verkozen als Vlaams parlementslid.

Leo Pieters

Vlaams Parlementslid

E-mail

1 mei 1962

Leo Pieters was Vlaams Parlementslid van 2009 tot 2014. In 2019 is hij terug verkozen in het Vlaams Parlement.

Anke Van dermeersch

Vlaams Parlementslid

E-mail

27 oktober 1972, Antwerpen

Anke Van dermeersch is senator sinds 2003 en werd in 2014 tevens verkozen als Vlaams parlementslid. Zij zetelt sinds 2007 in de gemeenteraad van Antwerpen.

Sam Van Rooy

Vlaams Parlementslid

E-mail

27 mei 1985

Sam Van Rooy is verkozen als Vlaams Parlementslid in 2019. Hij zetelt in de Antwerpse gemeenteraad sinds 2018 waar hij ook fractieleider is.

Johan Deckmyn

Vlaams Parlementslid

E-mail

21 december 1967

Johan Deckmyn is terug verkozen als Vlaams Parlementslid in 2019. Hij was reeds Vlaams Parlementslid van 1990 tot 2014. Hij zetelt in de Gentse gemeenteraad sinds 1990.

Immanuel De Reuse

Vlaams Parlementslid

E-mail

7 november 1971

7 november 1971 is verkozen als Vlaams Parlementslid in 2019. Hij zetelt in de gemeenteraad van Roeselare sinds 2013. Hij was West-Vlaams provincieraadslid van 2006 tot 2019.

Els Sterckx

Vlaams Parlementslid

E-mail

31 januari 1972

Els Sterckx is verkozen als Vlaams Parlementslid in 2019. Zij is fractieleider in de gemeenteraad te Herentals sinds 2018.

Senaat

fractie.senaat@vlaamsbelang.org
Tel 02 501 77 54
Vlaams Belang Senaatsfractie
Leuvenseweg 21
kantoor 1139
1008 Brussel

Guy D’haeseleer

Fractievoorzitter Senaat

E-mail

12 maart 1969, Ninove

Guy D’Haeseleer is sinds 1994 gemeenteraadslid in Ninove. Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 2012 was hij lijsttrekker voor Forza Ninove. Zijn partij werd de grootste en hij kreeg de meeste voorkeurstemmen. Van 1999 tot 2014 was hij volksvertegenwoordiger in de Kamer. Sinds 2014 zetelt hij in het Vlaams Parlement.

Yves Buysse

Senator

E-mail

3 september 1968, Brugge

Yves Buysse is verkozen als Vlaams Parlementslid in 2019. Hij was senator van 2001 tot 2014. Hij was gemeenteraadslid te Brugge van 1996 tot 2012. In 2016 deed hij opnieuw zijn intreden in de Brugse gemeenteraad.

Bob De Brabandere

Senator

E-mail

31 augustus 1987

Bob De Brabandere is als senator gecoöpteerd in 2019.

Klaas Slootmans

Senator

E-mail

8 september 1983

Klaas Slootmans is verkozen als Vlaams parlementslid in 2019. Hij is verkozen in de gemeenteraad van Beersel in 2018. Hij was provincieraadslid in Vlaams Brabant van 2018 tot 2019.

Adeline Blancquaert

Senator

E-mail

24 mei 1996

Adeline Blancquaert is verkozen als Vlaams parlementslid in 2019. Adeline is ook gemeeteraadslid te Gent sinds 2018.

Leo Pieters

Senator

E-mail

1 mei 1962

Leo Pieters was Vlaams Parlementslid van 2009 tot 2014. In 2019 is hij terug verkozen in het Vlaams Parlement.

Anke Van dermeersch

Senator

E-mail

27 oktober 1972, Antwerpen

Anke Van dermeersch is senator sinds 2003 en werd in 2014 tevens verkozen als Vlaams parlementslid. Zij zetelt sinds 2007 in de gemeenteraad van Antwerpen.

De Kamer

fractie.kamer@vlaamsbelang.org
Tel 02 549 85 66
Vlaams Belang Kamerfractie
Leuvenseweg 21, kantoor 1139
1008 Brussel

Barbara Pas

Fractievoorzitster

E-mail

1 maart 1981, Temse

Barbara Pas engageerde zich voor het eerst politiek in haar studententijd, waar ze actief was in het KVHV. Na het behalen van haar diploma werd Barbara medewerkster van de Kamerfractie van het Vlaams Belang. Sinds juni 2007 vertegenwoordigt ze de Oost-Vlaamse kiezer in de Kamer. Van oktober 2009 tot maart 2012 was Barbara nationaal voorzitter van de Vlaams Belang Jongeren (VBJ). Sinds 25 april 2013 is Barbara fractievoorzitter voor het Vlaams Belang in De Kamer.

Marijke Dillen

Volksvertegenwoordigster

E-mail

11 december 1960

Marijke Dillen is advocate en verkozen in 2019 in De Kamer.

Wouter Vermeersch

Volksvertegenwoordiger

E-mail

8 november 1984

Wouter Vermeersch is economisch adviseur te Kortrijk. Hij is verkozen in de Kamer in 2019.

Ellen Samyn

Volksvertegenwoordigster

E-mail

23 september 1980

Ellen Samyn woont in Brasschaat. Zij is verkozen voor de Kamer in 2019.

Pieter De Spiegeleer

Volksvertegenwoordiger

E-mail

2 oktober 1981

Pieter De Spiegeleer woont in Haaltert. Hij is verkozen voor de Kamer in 2019.

Nathalie Dewulf

Volksvertegenwoordigster

E-mail

3 februari 1974

Nathalie Dewulf woont in Izegem. Zij is verkozen voor de Kamer in 2019.

Tom Van Grieken

Volksvertegenwoordiger

E-mail

7 oktober 1986, Antwerpen

Tom Van Grieken bracht de eerste tien jaar van zijn leven door in Antwerpen. Later verhuisde hij naar Mortsel, waar hij in 2006 gemeenteraadslid werd tot 2018. Van 2012 tot 2014 was hij nationaal voorzitter van de Vlaams Belang Jongeren (VBJ). In 2014 werd hij met 93% van de stemmen verkozen tot nationaal voorzitter van het Vlaams Belang. In 2018 werd hij gemeenteraadslid in Schoten.Tevens was hij van 2014 tot 2019 Vlaams Parlementslid. Momenteel zetelt hij sinds 2019 in de kamer.

Hans Verreyt

Volksvertegenwoordiger

E-mail

23 juli 1980

Hans Verreyt woont in Boom waar hij gemeenteraadslid is. Hij is verkozen voor de Kamer in 2019.

Annick Ponthier

Volksvertegenwoordigster

E-mail

23 juli 1980

Annick Ponthier woont in Bilzen waar zij gemeenteraadslid is. Zij is verkozen voor de Kamer in 2019.

Kurt Ravyts

Volksvertegenwoordiger

E-mail

24 april 1968

Kurt Ravyts woont in Zuienkerke. Hij is West-Vlaams provincieraadslid is sinds 1999. Hij is verkozen voor de Kamer in 2019.

Dominiek Spinnewyn-Sneppe

Volksvertegenwoordigster

E-mail

12 september 1973

Dominiek woont in Loppem. Zij is provincieraadslid sinds 2018. Zij is verkozen voor de Kamer in 2019.

Erik Gilissen

Volksvertegenwoordiger

E-mail

2 oktober 1981

Erik Gilissen woont in Beringen waar hij ook gemeenteraadslid is sinds 2019. Hij is verkozen voor de Kamer in 2019.

Ortwin Depoortere

Volksvertegenwoordiger

E-mail

23 oktober 1970, Izegem

Ortwin Depoortere was gemeenteraadslid in Gent van 2000 tot 2012. Tevens was hij van 8 juli 2004 tot 2007 lid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers van het Vlaams Belang voor de kieskring Oost-Vlaanderen. In 2015 maakte hij zijn intrede in het Vlaams Parlement tot 2019. In 2019 is hij verkozen in de Kamer.

Katleen Bury

Volksvertegenwoordigster

E-mail

14 oktober 1983

Katleen Bury is vastgoedmakelaar en woont in Sint-Pieters-Leeuw. Zij is verkozen voor de Kamer in 2019.

Steven Creyelman

Volksvertegenwoordiger

E-mail

25 oktober 1972

Steven Creyelman woont in Buggenhout waar hij gemeenteraadslid is sinds 2012. Hij is verkozen voor de Kamer in 2019.

Reccino Van Lommel

Volksvertegenwoordiger

E-mail

30 mei 1986

Reccino Van Lommel woont in Turnhout en is management consultant. Hij gemeenteraadslid is sinds 2012. Hij is verkozen voor de Kamer in 2019.

Frank Troosters

Volksvertegenwoordiger

E-mail

8 november 1970

Frank Troosters woont in Spalbeek. Hij is verkozen voor de Kamer in 2019.

Dries Van Langenhove

Volksvertegenwoordiger

E-mail

11 mei 1993

Dries Van Langenhove woont in Opwijk. Hij is verkozen als onafhankelijk kandidaat voor de Kamer in 2019.

Brussels parlement

vlaamsbelang@bruparl.irisnet.be
Tel 02 549 66 63
Fractie Vlaams Belang
Brussels Hoofdstedelijk Parlement
Eikstraat 14-16
1005 Brussel

Dominiek Lootens

Fractievoorzitter BHP-VGC

E-mail

4 mei 1965, Torhout

Dominiek Lootens-Stael maakte zijn politiek debuut voor het Vlaams Blok in 1991 als provincieraadslid in de provincie Brabant. Sinds 1995 is hij raadslid en fractievoorzitter van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad en diens opvolger het Brussels Hoofdstedelijk Parlement. Op 13 juni 1995 en opnieuw op 6 juli 1999 legde hij als één van de zes eerst verkozenen van de Nederlandse taalgroep van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad de eed af in het Vlaams Parlement. Hij was Vlaams volksvertegenwoordiger van juni 1995 tot juni 2004. Van 2001 tot 2012 was hij gemeenteraadslid te Jette.

Europees parlement

Gerolf Annemans

Europees Parlementslid

E-mail

8 november 1958, Antwerpen

Gerolf Annemans werd in 2014 verkozen in het Europees Parlement na bijna 30 jaar lang te hebben gezeteld in de Belgische Kamer van Volksvertegenwoordigers., waar hij fractievoorzitter was. Van 2012 tot 2014 was hij tevens voorzitter van de partij.

Tom Vandendriessche

Europees Parlementslid

E-mail

27 oktober 1978

Tom Vandendriessche werd in 2019 verkozen in het Europees Parlement.

Filip De Man

Europees Parlementslid

E-mail

11 november 1955

Filip De Man werd in 2019 verkozen in het Europees Parlement. Filip was volksvertegenwoordiger van 1991 tot 2014. Hij is tevens gemeenteraadslid in Vilvoorde sinds 1994.

TOP